1750'den Fazla "TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL VİLLA MODELLERİ" ile Hizmetinizdeyiz!

Firmamız SerVilla Çelik Villa Sistemleri olarak Türkiye’nin her tarafında firma ve sahıslar için arsaları üzerine anahtar teslim villa proje ve müteahhitliği hizmeti vermektedir.

30 yıllık süredir Konya’da aileden betonarme yapılar ile başlayıp İstanbul’da aile şirketi ve kurumsal firma olarak devam ettiğimiz süreçte yüzlerce referansımız ve ve değişmeyen prensiplerimizle her zaman en iyisi olmak için mücade etttik.

Geçmişi başarılı projelerle dolu şirketimiz, sizlere sunduğu imkanlar ile kazançlı projelerle sizlere yatırım yaptırıyoruz.

Şirketimiz müteaahitlik ünvanına sahip ‘Limited Şirketi’ olup, Villa Tatil kompleksleri, Müstakil Ev Projeleri, Arsa Parselasyonu ve Proje Tasarım Hizmetleri gibi bir çok alanda yatırımcılara hizmet vermektedir.

Arsası olup değerlendirmek isteyen arsa sahipleri, kooperatif olarak başlayan projeler, yurtdışında çalışıp elde ettiği kazancı Türkiye’de değerlendirmek isteyen gurbetçilerimiz vb. tüm müşterilerimize arsa tedarikinden, proje sürecine, projeden anahtar teslimine kadar işin resmi sürecinde ve uygulamasında hizmet vermekteyiz.

Yaklaşık 30 Yıllık geçmişi olan şirketimiz, Profesyonel mimar, mühendis ve tekniker kadroları ile siz yatırımcıları ağırlamak için bekliyor.

Doğru Yatırım için Çözüm Ortağınız “SerVilla” tüm donanımı ile sizlere hizmet için hazırız.

Yatırımcı Danışma Hattımız: 0505 507 04 18 (İdris YAĞMAHAN)

Benzer Yazılar

Neden Hafif Çelik Ev Villaları Tercih Etmeliyiz?

Neden Hafif Çelik Ev Villaları Tercih Etmeliy...

Neden Hafif Çelik Ev Villaları Tercih Etmeliyiz? Hafif Çelik Ev Villalar Ekonomiktir Hafif çelik yapı sistemlerinde ekonomik kavramını bir kaç farklı bakış açısıyla değerlendirmek gerekir. Bunlar uygulama ekonomisi, kullanım ekonomisi ve yüklenici ekonomisi olarak ana başlıklara bölünebilir. Uygulama ekonomisinde, betonarme sistemlere göre çok daha kısa sürede yapılması nedeniyle iş gücü kayıplarının, iklim koşullarından etkilenmenin ve […]

Köyde Ev Yapmanın Resmi Prosedürleri

Köyde Ev Yapmanın Resmi Prosedürleri

Gurbette olsun, sılada olsun köye ev yapmak isteyen bir çok müşterimizin olduğunu biliyoruz. Köy nüfusuna kayıtlı olan ve köy yerleşim alanı içerisine ev yapmak isteyenler köylülerimize tanınan kolaylıklar olduğunu öncelikle söylemek istiyoruz. Son zamanlarda yapılan kanun değişiklikleri sonucu köyde ev yapmak için de resmi makamlardan izin alınması zorunluluk haline gelmiştir. Ev yapmak isteyenlere kolaylıklar da […]

SerVilla, Çalışmalarına Devam Ediyor…

SerVilla, Çalışmalarına Devam Ediyor…...

Türkiye’de yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan ‘hafif çelik konstrüksiyon’ sistemi ile yapılan konutların üreticisi SerVilla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bir yandan Türkiye’de hafif çelik villa bilincini oturtmaya ve çelik villayı yaygınlaştırmaya çalışırken bir yandan da yurtdışında villa üretmeye devam ediyor Yarıştığı kulvarda ilk 5 arasında gösterilen SerVilla artık dünyanın birçok ülkesinde aranan bir marka olmuş. […]