1750'den Fazla "TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL VİLLA MODELLERİ" ile Hizmetinizdeyiz!

Ahşap karkas yapı Sistemi; bilgisayar sistemleri ile mühendislik hesapları yapılmış ve fabrikada sıkı kalite kontrol şartlarında üretilmiş duvar panelleri, döşeme kirişleri ve çatı makaslarının bina taşıyıcı iskeleti oluşturmak üzere bir araya getirilmesidir. Bu sistemle yıllardır dünyada on binlerce ev yapılmaktadır.

Ahşap karkas yapı dünyada kullanılan en gelişmiş, teknolojik, çevreci ve sağlıklı hafif yapı sistemidir.
Ahşap Karkas Yapı Sistemi tüm dünyada kendini ispatlamış bir hafif yapı teknolojisidir. Kuzey Amerika da yılda yaklaşık bir milyonu aşkın ahşap karkaslı konut yapılmaktadır.

Ahşap kaynağı yenilenebilir yegâne inşaat malzemesidir.

Ahşap karkas yapımının kolay olmasının yanı sıra çevre dostudur. Ahşap ürünlerinin imalatı az enerji gerektirir ve diğer malzemelere göre çevreyi daha az etkiler.

Kuzey Amerikalılar ve Finlandiyalılar dünyada güvenlik ve konfor standardı en yüksek konutlara sahiptirler. Bunun nedeni ahşabın konut inşaatlarında sistem olarak tercih edilmesidir ve vatandaşlarının konfor ve güvenliğini artırmak isteyen birçok ülke de “AHŞAP KARKAS YAPI” sistemini seçmektedir.

Kuvvetli deprem ve rüzgâr yükleri, ağır kar yükleri, yüksek nem, aşırı sıcak ve soğuklar gibi yapınızın dayanacağı etkenler ne olursa olsun, ahşap karkas yapı sistemi her problemin üstesinden gelecek teknik çözümlere sahiptir. Aynı zamanda Ahşap Karkas konut değerlidir, cazibelidir. Satılması en kolay olan yapı tipidir.

ahsap-karkas-yapi-sistemi-2

ahsap-karkas-yapi-sistemi-3

ahsap-karkas-yapi-sistemi-4

ahsap-karkas-yapi-sistemi-5

Benzer Yazılar

Gazbeton, Ytong ile Betonarme Villa Projeleri

Gazbeton, Ytong ile Betonarme Villa Projeleri

Gazbeton (Ytong) Duvar Ve Yalıtım Bloğu – Ürün Özellikleri Gazbeton (Ytong) YALITKANDIR Gazbeton (Ytong) gözenekli bir dokuya sahiptir, yüksek düzeyde ısı yalıtımı sağlar. Yapıların ısıtma/soğutma, ilk yatırım ve kullanım giderlerinden önemli oranda tasarruf edebilmek, daha geniş kullanım alanları oluşturabilmek için Gazbeton (Ytong) idealdir. Gazbeton (Ytong) HAFİFTİR Gazbeton (Ytong) sağlamlığından ödün vermez, hafifliğiyle binanın toplam ağırlığını […]

Kentsel Dönüşüm Hakkında Sorular ve Cevaplar!

Kentsel Dönüşüm Hakkında Sorular ve Cevaplar!...

1.6306 Sayılı afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkındaki kanunun temel amacı nedir? Kanun, afet riski altındaki alanlar ile riskli yapıların dönüşümünü sağlayarak, ülke genelinde, sağlıklı, güvenli ve yaşanılabilir çevreler oluşturmak maksadıyla çıkarılmıştır. Afetler neticesinde bir daha can kaybı yaşanmaması ve şehirlerin sağlıklı ve güvenli yaşama çevrelerine dönüştürülmesi hedeflenmiştir. 2.Birinci derece deprem bölgesinde olmayan binalar veya […]

Arsam Var, Üzerine Ev Yapmak İçin Kredi Çekmek İstiyorum!

Arsam Var, Üzerine Ev Yapmak İçin Kredi Çekme...

Merhaba değerli müşteri ve müşteri adaylarımız; Müşterilerimizden sürekli aynı soruların gelmesi üzerine sizin için araştırma yaptık ve sonuçlarını açıklıyoruz. Tabi bu konu nereden çıktı diyenler olacaktır, cevabı müşterimizin sorusu üzerine araştırma gereği hissettik. Müşterimizin Sorusu: Selamlar arsam üzerine 2 katlı ev yapmak istiyorum. 70 Bin Türk Lirası nakit param var, geri kalanı konut kredisi olarak […]