1750'den Fazla "TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL VİLLA MODELLERİ" ile Hizmetinizdeyiz!

ÇELİK EV depremde güvenli mi? sorusu evlerin gönül rahatlığı içinde kullanılabileceğiniz açıklamaktadır. ÇELİK EVler genel olarak deprem konutları olarak ortaya çıkmış, aradan geçen zaman içerisinde kullanılan malzeme kalitesinin artırılması, teknolojinin tam olarak yerleştirilmesi ve profesyonel işçilik ile deprem karşı dayanıklı yapıları oluşturmaktadır.

Bu özelliği sayesinde ÇELİK EVler son yıllarda beton evlerin yerini almış ve kullanımı hızla artmaktadır.

ÇELİK EVde Güvenlik

ÇELİK EV depremde güvenli mi? konusunda bu evlerin beton yapılara göre daha hafif olması depremin hissedilme oranını azaltmaktadır. Malzemelerin özellikleri ve kurulumunun vidalar ile birleştirilerek yapılması ÇELİK EVlere esnek bir yapı kazandırmaktadır. Böylece evler deprem esnasında gerekli esneklik seviyesine ulaşır ve yıkılmamaktadır. Deprem sonrasında ilk andaki sağlamlığı ve dayanıklılığını korumaktadır.

ÇELİK EV depremde güvenli mi? ile ilgili olarak ÇELİK EVin yapım aşamasında mühendisler tarafından yapılan hesaplamalar sonucunda evin her anlamda güvenliliği sağlanmaktadır. Doğru bir proje ile yapılan ÇELİK EVler depremin yanı sıra tehlike oluşturabilecek her türlü doğa olayına karşı dayanıklıdır. Dış etkenlerden yok denilecek kadar az bir oranda etkilenmekte, evin verimli şekilde kullanılmasını engellememektedir.

ÇELİK EVler Hangi Alanlara Yapılır?

ÇELİK EV depremde güvenli mi? kapsamında deprem riski taşıyan bölgelerde yapısı sayesinde, genel olarak beton yapıların yerine tercih edilmektedir. Evin yapılacağı alanın zemin ve doğa özellikleri göz önünde tutularak, uygun değerler kapsamında yapılması evin her alanda yapılacağının göstergesi olmaktadır. Bu nedenle ÇELİK EVler her mevsim ve her zeminde hızlı şekilde kurularak, uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

ÇELİK EV depremde güvenli mi? konusu gereğince firmamız, ÇELİK EVler hakkında tüm güvenceyi sunarak hizmet vermektedir. kullandığı malzemeden, çalışan personele kadar her alanda kalite anlayışını ilk hedef haline getiren firmamız, sizlere en iyisi ve sağlamını sunmaktadır. bizleri ziyaret ederek kullandığımız malzemelerin teknik özelliklerine, personelimizin iş deneyimine göz atabilirsiniz. Teslim etmiş olduğumuz evler ile ilgili görsellere bakarak, müşterilerimizin kalite politikamız hakkında vermiş olduğu yorumlara bakabilirsiniz. Ev yapımında huzurun adresi olarak sizleri bekliyoruz.

Lütfen aklınıza takılan her türlü soruyu sormaktan çekinmeyiniz.

Saygılarımızla.
İdris YAĞMAHAN / Mimar

Ofis: +90 (216) 614 04 34 (pbx)
GSM & Whatsapp: +90 (505) 507 04 18

Tüm modellerimizi **www.e-villaproje.com** sitemizden inceleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Ahşap Yapıların Avantajları Nelerdir Ahşap Ev Villa

Ahşap Yapıların Avantajları Nelerdir Ahşap Ev...

Son 50-60 yıldır Türkiye’de ahşabın yapılarda kullanılması unutturulmaya çalışılmaktadır. Türkiye’de yapıların %95’i betonarme iken, Almanya’da %23’ü, Fransa’da %17’i betonarme yapılardır. Gelişmiş ülkelerin hiç birinde Türkiye’deki kadar betonlaşma ile karşılaşılmamaktadır. Amerika’da konutların %90’i, Kalifornia’da ise %99’u ahşap malzemeden yapılmıştır. Bir tuğla duvar 250/350 kg/metrekare iken, bir ahşap duvar 25-35 kg/metrekaredir. Ahşap, betonarme yapıya göre on kat […]

SerVilla Çelik Villa ve Hafif Çelik Yapı Sistemleri Hakkımızda

SerVilla Çelik Villa ve Hafif Çelik Yapı Sist...

Türkiye’nin her yerine ve her iklim koşununa uygun kalıcı ve çok çeşitli kullanım amaçlarına sahip Hafif Çelik Yapı çözümleri sunmaktayız. Modern ve Endüstriyel yapılar, Villa, Otel, Ofis, Hastane, Showroom, Okul, Fabrika, Atölye, Hangar vb. yapıları yalnızca hayallerinizle sınırlı tasarımlar ile sizlere sunarken, satış sonrası verdiği teknik destek ile ayrıcalığı yaşatmaktadır. Yüksek üretim yapan ekibi ve […]

Villa Müstakil Evlerde Bodrum Kat Yapmak veya Yapmamak…

Villa Müstakil Evlerde Bodrum Kat Yapmak veya...

Villa projelerinde son zamanlarda sıkça sorulan sorular kısmında dikkatimizi çeken bir hususu dile getirmek istiyorum. Ne hikmetse villa projelerinde apartman projelerinden olsa gerek her zaman bodrum kat talebi alıyoruz. Sanıyorum Türk Milleti olarak ihtiyaçtan öte ön yargı olsa gerek. Bu makalemizde asıl amacımız villa projelerinde bodrum kat talebinde bulunan müşterilerimize fikir verebilir, belki bazı müşterilerimiin […]