1750'den Fazla "TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL VİLLA MODELLERİ" ile Hizmetinizdeyiz!

ÇELİK EV depremde güvenli mi? sorusu evlerin gönül rahatlığı içinde kullanılabileceğiniz açıklamaktadır. ÇELİK EVler genel olarak deprem konutları olarak ortaya çıkmış, aradan geçen zaman içerisinde kullanılan malzeme kalitesinin artırılması, teknolojinin tam olarak yerleştirilmesi ve profesyonel işçilik ile deprem karşı dayanıklı yapıları oluşturmaktadır.

Bu özelliği sayesinde ÇELİK EVler son yıllarda beton evlerin yerini almış ve kullanımı hızla artmaktadır.

ÇELİK EVde Güvenlik

ÇELİK EV depremde güvenli mi? konusunda bu evlerin beton yapılara göre daha hafif olması depremin hissedilme oranını azaltmaktadır. Malzemelerin özellikleri ve kurulumunun vidalar ile birleştirilerek yapılması ÇELİK EVlere esnek bir yapı kazandırmaktadır. Böylece evler deprem esnasında gerekli esneklik seviyesine ulaşır ve yıkılmamaktadır. Deprem sonrasında ilk andaki sağlamlığı ve dayanıklılığını korumaktadır.

ÇELİK EV depremde güvenli mi? ile ilgili olarak ÇELİK EVin yapım aşamasında mühendisler tarafından yapılan hesaplamalar sonucunda evin her anlamda güvenliliği sağlanmaktadır. Doğru bir proje ile yapılan ÇELİK EVler depremin yanı sıra tehlike oluşturabilecek her türlü doğa olayına karşı dayanıklıdır. Dış etkenlerden yok denilecek kadar az bir oranda etkilenmekte, evin verimli şekilde kullanılmasını engellememektedir.

ÇELİK EVler Hangi Alanlara Yapılır?

ÇELİK EV depremde güvenli mi? kapsamında deprem riski taşıyan bölgelerde yapısı sayesinde, genel olarak beton yapıların yerine tercih edilmektedir. Evin yapılacağı alanın zemin ve doğa özellikleri göz önünde tutularak, uygun değerler kapsamında yapılması evin her alanda yapılacağının göstergesi olmaktadır. Bu nedenle ÇELİK EVler her mevsim ve her zeminde hızlı şekilde kurularak, uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

ÇELİK EV depremde güvenli mi? konusu gereğince firmamız, ÇELİK EVler hakkında tüm güvenceyi sunarak hizmet vermektedir. kullandığı malzemeden, çalışan personele kadar her alanda kalite anlayışını ilk hedef haline getiren firmamız, sizlere en iyisi ve sağlamını sunmaktadır. bizleri ziyaret ederek kullandığımız malzemelerin teknik özelliklerine, personelimizin iş deneyimine göz atabilirsiniz. Teslim etmiş olduğumuz evler ile ilgili görsellere bakarak, müşterilerimizin kalite politikamız hakkında vermiş olduğu yorumlara bakabilirsiniz. Ev yapımında huzurun adresi olarak sizleri bekliyoruz.

Lütfen aklınıza takılan her türlü soruyu sormaktan çekinmeyiniz.

Saygılarımızla.
İdris YAĞMAHAN / Mimar

Ofis: +90 (216) 614 04 34 (pbx)
GSM & Whatsapp: +90 (505) 507 04 18

Tüm modellerimizi **www.e-villaproje.com** sitemizden inceleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Köyde Ev Yaptıracaklar Dikkat!

Köyde Ev Yaptıracaklar Dikkat!

Köyünde bir ev yaptırma hayali kuran ya da bir bağ evi, bir yayla evi hayali kuranlar, bu yazıyı okumadan aman harekete geçmeyin. Hayaliniz kabusunuz olabilir. Uzun yıllar büyük şehirlerde çalışıp didinip emekli olduktan sonra doğup büyüdüğü köye dönüp sakin bir hayat sürme hayali mi kuruyorsunuz? Akdeniz ya da Ege sahillerinde bir arsa aldınız ve yazlık […]

Tarlaya Kaç Metrekare Nasıl Prefabrik Çelik Ev Yapılır, İşte Cevaplar

Tarlaya Kaç Metrekare Nasıl Prefabrik Çelik E...

Bugün çok merak edilen,Tarlaya kaç metrekare ev yapılır, tarlaya prefabrik ev yapılır mı gibi sorulara cevap vereceğiz, Herkesin bildiği gibi, İmar Kanunu tarlaların üstündeki konut yada her hangi bir ofis inşaatına müsade etmiyor, Ama sadece belirli sınırlardaki alanlara belirli yapıların inşaatına izin verilebiliyor. Peki bu sınırlar nelerdir ? Tarlalar , İmar Mevzuatında “imarsız arsa” olarak […]

Sizin İçin En Uygun Villa Projesini Bulun!

Sizin İçin En Uygun Villa Projesini Bulun!

Bir ev inşa, çoğumuz için bir kez-in-a-ömür boyu bir çabadır. Sonuç olarak, doğru ev planı çok önemlidir. Muhtemelen oluşturmak istediğiniz tasarım türünün bazı kabataslak kavramları var. Önemli seçenekler bol bekliyor – oldukça çağdaş, açık sundurma ya da belki bir sunroom daha geleneksel iki katlı karşı tek katlı,. Ancak, birlikte bu fikirleri koyarak ve mükemmel ev […]