1750'den Fazla "TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL VİLLA MODELLERİ" ile Hizmetinizdeyiz!

Arazi için bir, daimi finansmanı için yapım aşaması için, diğeri: yeni bir ev bir ev inşa etmek, çünkü mevcut ev bir konvansiyonel ipotek yaptırmayı farklı oluşturmak için para bulma, aslında üç kredi ihtiyacı inşa sonra ev.

Birçok kredi iki veya hatta tek bir kredi içine bu üç kredi birleştirmek Ama süreç gibi gözükse de gezinmek için yaklaşık olarak zor değil. Burada başlamak için süreci hakkında bazı temel bilgiler şunlardır:

Arazi Satın Alma: genellikle temerrüt durumunda satmak zor olabilir çünkü çoğu kredi ham arazi üzerinde borç konusunda dikkatliler. Yüzde 20 veya daha fazla – – yüksek faiz oranı ile borç verecek olanlar büyük bir aşağı ödeme isteyebilirsiniz. Eğer bu, nakit ödemek iyi olabilir.

Ev Bina: inşa etmek için, tüm kredi yoluyla mevcut olmayan bir yapı kredisi, gerekir. Onlar inşaatı için kredi değerlendireceğiz önce yapmak olanlar planları ve teknik özellikleri, uygun izin ve lisanslı bir gümrüklü yüklenici gerektirecektir. Kredi Bu tür yapmak için yüklenici inşaat tamamlandıktan her aşaması olarak paranın toplam miktarı üzerine çekiyor sağlar. Borç veren çalışmalar yapılmış olmasını sağlamak için özelliği incelemek isteyebilirsiniz.

Kalıcı finansman: ev tamamlandığında, inşaat finansmanı biter – bu da kredi kapalı ödenmelidir demektir. Genellikle, bu kalıcı bir kredi, herhangi bir taşınmaz yeniden finanse edilir aynı şekilde sahip olur.

Bu üç kredilerin her biri ayrı ayrı gerçekleştirilir zaman, üç kapanması ve görevlisi kapanış masrafları, mahkeme masrafları, vergi ve tüm vardır. Birlikte kredilerin tamamını veya en az iki bağlar Kombinasyon finansman, bu maliyetler ve kırtasiyecilik en aza indirir.

Bir benzersiz yaklaşım bütün bir paket halinde bir rollover ev arsa, inşaat satın almak için para veren kredi, ve kalıcı finansman vardır. Bunu sadece bir kez hak ve kapanış maliyetlerinin sadece bir set ödemeniz gerekiyor. Yoksa zaten arazi satın veya bunun için para ödemek niyetinde ettiyseniz, arada sadece inşaat ve kalıcı krediler bağlamak mümkün olabilir. Bazı durumlarda, bir inşaat-to-kalıcı kredi için peşinat olarak arazi özkaynak kullanmak mümkün olabilir.

Her borç kalıcı kredileri inşaat kendi yaklaşımı farklıdır. Iyi fiyatları ve en uygun kredi planı almak için, çevresinde alışveriş ve karşılaştırın. Web değişik seçeneklerden bazıları soruşturma başlatmak ve size bekleyebilirsiniz açısından ne tür bir fikir almak için iyi bir yerdir.

Benzer Yazılar

Taş Duvar Kaplamaları Sıkça Sorulan Sorular

Taş Duvar Kaplamaları Sıkça Sorulan Sorular...

Taş Duvar Kaplamaları Nem, Rutubet Yapar mı ? Duvar üzerine yapılan taş kaplama ile duvarın hava alması engelleniyorsa; nem, rutubet ya da küflenme kesinlikle yaşanmaz, Taş duvar kaplaması yapılan duvarın tamamen hava alması engellendiğinden güçlü bir izolasyon malzemesi olarak ta kullanılabilir.. Taş Duvar Kaplamalar Yağışlı Hava Koşullarından Etkilenir mi ? Tamamen doğal taşlar ve madeni […]

Doğal Taş Villalar Daha Çok Tercih Edilmeye Başladı!

Doğal Taş Villalar Daha Çok Tercih Edilmeye B...

SON yıllarda tamamen doğal taşlarla inşa edilen binalar daha çok tercih edilmeye başladı. Söz konusu evlerin daha sağlıklı olduğu yönünde genel bir kabul var. İnşa edilirken maliyeti yüksek olsa da, uzun vadede bakım gerektirmediği için daha ekonomik olduğu düşünülüyor. Betonarme ev gibi boya ya da ahşap ev gibi vernik ve koruyucu bir malzeme gerektirmeyen taş […]

İkiz Villa Ne Demektir, Her Arsaya İkiz Ev Yapılabilir Mi?

İkiz Villa Ne Demektir, Her Arsaya İkiz Ev Ya...

Kısa bir tanımlama yapmak gerekirse ikiz villa aynı parsel üzerine kurulmuş olan bitişik villalardır. İkiz villa ne demek ve nasıl yapılıyor gibi soruların cevabını daha iyi kavramak için imar planlarına bakabilir ve görsellerle tanımları pekiştirebilirsiniz. Bu villaların üç tarafı da açık, bir tarafı birbirine yapışıktır. Müstakil villa ise parsel üzerinde 4 tarafı açık bağımsız olacak […]