1750'den Fazla "TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL VİLLA MODELLERİ" ile Hizmetinizdeyiz!

Ahşap, çelik, betonarme ve prefabrik olarak tasarlanabilen evler, ortalama 3 ayda teslim ediliyor. Fiyatları ise 70 bin liradan başlıyor

En Güzel ÇELİK Ev Villa Modelleri
ÇELİK Ev Villa Firması: SerVilla

Son 15 yıldır sürekli gelişen hazır ev şirketleri, arsası olana hesaplı ve pratik konutlar üretiyor. Ahşap, çelik, betonarme ve prefabrik olarak tasarlanabilen evler, ortalama 3 ayda teslim ediliyor. Fiyatları ise 70 bin liradan başlıyor.

*Kredi faizlerinin yüksekliği, konutların pahalı olması arsası olup da ev yaptırmak isteyenleri yeni alternatiflere yönlendiriyor.

*Fiyatları 120 bin liradan başlayıp 3 milyon liraya kadar çıkan konutlar alıcı bulurken acaba arsası olup da ev yaptırmak isteyenlerin cebinden ne kadar çıkabilir. Son dönemde rağbet gören hazır evlerin maliyeti konusuna değinmeden rağbet edilen konut tiplerinden söz edelim.

*Araştırmalar ahşabın önümüzdeki dönemde öne çıkacağını gösteriyor. Amerika’daki konutların yüzde 90′ı Almanya’daki tüm yapıların sadece yüzde 23′ü, Fransa’daki yapıların sadece yüzde 17′si betonarme inşa ediliyor.

En Güzel ÇELİK Ev Villa Modelleri
ÇELİK Ev Villa Firması: SerVilla

*Türkiye’deki hazır ev firmaları, ahşap evleri büyüklüğüne göre 3 ile 90 gün içinde teslim ediyor. Amerikan tarzı ahşap evlere 70 ile 200 bin lira ödeyerek kavuşmak mümkün..

*Amerika ve Avrupa’da birçok aile ahşaba alternatif olarak hafif çelik sistemle inşa edilen konutlarda oturuyor. Bu tip hazır konutlar 45 gün gibi kısa sürede kurulabiliyor. Güvenli ve ekonomik olmaları, ileri teknolojiyle üretilmeleri, hafif çelik yapıların tercih nedenlerinin başında geliyor.

*Çelik yapıların fiyatları da oldukça ekonomik. 100 metrekarelik bir evin anahtar teslim fiyatı, arsa maliyeti hariç 90 bin liradan başlıyor.

*50-60 metrekareden başlayan standart prefabrik villalar ise arsa hariç 25-30 bin liradan başlıyor.

*Prefabrik villarda kullanılacak çeliğin markası ile diğer teknik hazırlıklar da sürecin önemli bir parçası.

En Güzel ÇELİK Ev Villa Modelleri
ÇELİK Ev Villa Firması: SerVilla

Benzer Yazılar

Prefabrik Ev Villa Yapımı İçin Gerekli İzinler Evrak Belgeler

Prefabrik Ev Villa Yapımı İçin Gerekli İzinle...

Prefabrik Ev Nedir? Özel temel gerektirmeden, uluslararası standartlarda inşa edilen ve özel ses/ısı yalıtımına sahip olan evlere prefabrik ev deniliyor. Kurulumu ve yapımı kolay olması dışında hem çevre sağlığına hem de insan sağlığına hiçbir zararlı etkeni olmaması dolayısıyla da tercih edilebiliyor. Depreme, yangına, sele, baskına, yıldırım çarpmasına dayanıklı olması en dikkat çekici özellikleri arasındaki yerini […]

Köyde Ev Yaptıracaklar Dikkat!

Köyde Ev Yaptıracaklar Dikkat!

Köyünde bir ev yaptırma hayali kuran ya da bir bağ evi, bir yayla evi hayali kuranlar, bu yazıyı okumadan aman harekete geçmeyin. Hayaliniz kabusunuz olabilir. Uzun yıllar büyük şehirlerde çalışıp didinip emekli olduktan sonra doğup büyüdüğü köye dönüp sakin bir hayat sürme hayali mi kuruyorsunuz? Akdeniz ya da Ege sahillerinde bir arsa aldınız ve yazlık […]

Ev Villa Yapımı İçin Özel İmar Nasıl Alınır, Tarlaya Özel İmar Alma Yöntemleri

Ev Villa Yapımı İçin Özel İmar Nasıl Alınır, ...

Özel imar nasıl alınır, tarlaya özel imar alma yöntemleri Tarlanız varsa, o tarlaya özel imar nasıl alınır? İmar belgesi alabilmek için nereye başvuru yapmalıyım? Planlı alanlar nelerdir? Gibi sorularla karşı karşıya kalıyorsanız bu haberimizi dikkatli bir şekilde okumanız gerekecektir. Tarlanız için imar izni nasıl verilir işte bu soruların cevabı bu haberimizde yer alıyor. Tarıma el […]