1750'den Fazla "TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL VİLLA MODELLERİ" ile Hizmetinizdeyiz!

Ahşap, çelik, betonarme ve prefabrik olarak tasarlanabilen evler, ortalama 3 ayda teslim ediliyor. Fiyatları ise 70 bin liradan başlıyor

En Güzel ÇELİK Ev Villa Modelleri
ÇELİK Ev Villa Firması: SerVilla

Son 15 yıldır sürekli gelişen hazır ev şirketleri, arsası olana hesaplı ve pratik konutlar üretiyor. Ahşap, çelik, betonarme ve prefabrik olarak tasarlanabilen evler, ortalama 3 ayda teslim ediliyor. Fiyatları ise 70 bin liradan başlıyor.

*Kredi faizlerinin yüksekliği, konutların pahalı olması arsası olup da ev yaptırmak isteyenleri yeni alternatiflere yönlendiriyor.

*Fiyatları 120 bin liradan başlayıp 3 milyon liraya kadar çıkan konutlar alıcı bulurken acaba arsası olup da ev yaptırmak isteyenlerin cebinden ne kadar çıkabilir. Son dönemde rağbet gören hazır evlerin maliyeti konusuna değinmeden rağbet edilen konut tiplerinden söz edelim.

*Araştırmalar ahşabın önümüzdeki dönemde öne çıkacağını gösteriyor. Amerika’daki konutların yüzde 90′ı Almanya’daki tüm yapıların sadece yüzde 23′ü, Fransa’daki yapıların sadece yüzde 17′si betonarme inşa ediliyor.

En Güzel ÇELİK Ev Villa Modelleri
ÇELİK Ev Villa Firması: SerVilla

*Türkiye’deki hazır ev firmaları, ahşap evleri büyüklüğüne göre 3 ile 90 gün içinde teslim ediyor. Amerikan tarzı ahşap evlere 70 ile 200 bin lira ödeyerek kavuşmak mümkün..

*Amerika ve Avrupa’da birçok aile ahşaba alternatif olarak hafif çelik sistemle inşa edilen konutlarda oturuyor. Bu tip hazır konutlar 45 gün gibi kısa sürede kurulabiliyor. Güvenli ve ekonomik olmaları, ileri teknolojiyle üretilmeleri, hafif çelik yapıların tercih nedenlerinin başında geliyor.

*Çelik yapıların fiyatları da oldukça ekonomik. 100 metrekarelik bir evin anahtar teslim fiyatı, arsa maliyeti hariç 90 bin liradan başlıyor.

*50-60 metrekareden başlayan standart prefabrik villalar ise arsa hariç 25-30 bin liradan başlıyor.

*Prefabrik villarda kullanılacak çeliğin markası ile diğer teknik hazırlıklar da sürecin önemli bir parçası.

En Güzel ÇELİK Ev Villa Modelleri
ÇELİK Ev Villa Firması: SerVilla

Benzer Yazılar

Villa Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Villa Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle sıradan ev tasarımları gibi villa dekorasyonu yeni yaşam alanlarımız için uygun olmayacaktır. Bu yüzden sıradan olmamasına dikkat edilmeli ve apartman tarzı evler olmadığının bilincinde olunulmalıdır. Klasik çizgilere olabildiğince az yer verilmelidir. Fakat italyan tarzı hazırlanan villa dekorasyonu olursa bunun yanında doğal motiflere yer verilmelidir. Alana koyulacak minik bir ağaç ortamın atmosferini değiştirecektir. Ayrıca villa […]

Ev Villa Yaptırırken En Fazla Nasıl Kazanırsınız?

Ev Villa Yaptırırken En Fazla Nasıl Kazanırsı...

Hiç kimse bir ev inşa zaman gereğinden fazla ödemek istiyor. Ama sadece uzmanlar, inşaat para kazanmak için nasıl doğru biliyor musun? İlle. Burada istediğiniz ev ödün vermeden, akıl içinde bina bütçesinin tutmaya yardımcı olabilir 15 İpuçları vardır. 1. Iki küçük sürü bölünebilir bir arkadaş veya aile üyesi olan büyük bir sürü al. En çekici özelliklerinden […]

Kütük Ev Villa Sistemi ile Villa Projeleri

Kütük Ev Villa Sistemi ile Villa Projeleri

KÜTÜK EV SİSTEMİ; – Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen kütük ev profilleri beton subasman veya ahşap konstrüksiyon üzerine üst üstte konularak ve özel köşe bağlantı sistemleri ile birbirleri ile bağlanarak duvar oluşturma tekniğine dayanır. – Yatay konulan yuvarlak yada dikdörtgen kesitli ahşap kütüklerle yapılan bu tür yapılar yatay etki görünümündedirler. Gerek yüzey kesitlerde gerekse köşe, kapı […]