sermimar@sermimar.net
SerVilla® (Yağmahan İnşaat) Güvencesiyle
Anahtar Teslim Villa Müteahhitlik Hizmetimizde Projelendirme Ücretsizdir.
Lütfen güncel fiyatlar için teyit ediniz!
Hemen Şimdi Arayın!

Arsan Varsa Evin Hazır, Hazır Villa Bayiliği

Hazır ev üreticileriden SerVilla, 2015’i mağaza açma ve yeni bayilikler oluşturma yılı ilan etti.

Türkiye’deki satış noktalarını yaygınlaştırmayı hedefleyen bu şirketlerin birçoğu ilk kez bayilik verecek. Halen pazarın en büyük üreticilerinin bile bayi sayısı 5- 6 civarında. Ancak firmalar bu sayıyı hızla artırmayı hedefliyor.

Bunun için Türkiye’nin gelişmiş tüm il ve ilçelerinde yeni bayilikler oluşturulacak. Hedeflenen rakam oldukça yüksek. Örneğin sadece SerVilla, 50 yeni bayilik verme kararı aldı…

Hazır ev bayiliği, bildiğimiz bayilik sisteminden biraz farklı bir şekilde değerlendiriliyor. Üretici firmalar bayilerini sadece ürün satan merkezler değil birer partner olarak görüyor. Bayilik sistemi “kazan-kazan” prensibi üzerine kurulmuş. Satılan bir projeden elde edilen kâr bayilerle paylaşılıyor. Yani standart, belirli ya da tek tip bir kâr marjı yerine proje bazlı çalışılıyor. Bayi adayları arasında müteahhit, mimar, mühendis ya da yapı malzemeleri satıcılığı yapmış olanlara öncelik veriliyor.

İki tip bayilik söz konusu.

Birincisinde, isterseniz sadece kendinize ait bir mağazada üretici firmanın prefabrike / ÇELİK konut modellerinin satışını yapabilirsiniz. Bu tarz yapılanmada üretici firmanın montaj ekibi size destek oluyor.

İkinci tip bayilikte ise son kullanıcıya anahtar teslimi hizmet sunuluyor. Bu tür firmaların satışın yanı sıra bir de montaj ekibine sahip olması gerekiyor. Bu ölçekteki bayilikler için birkaç il merkezini birbirine bağlayan kavşak noktaları ve büyük şehirlerdeki işlek güzergâhlar özellikle tercih ediliyor.

BAYİLİKLE İLGİLİ DETAYLARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.


E-VillaProje.com Yağmahan İnşaat markasıdır.

Mobil: +90 (505) 507 04 18 (İdris YAĞMAHAN / Mimar)