1750'den Fazla "TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL VİLLA MODELLERİ" ile Hizmetinizdeyiz!

Sizin hayalinizdeki evi satın almak istediğiniz çok uyacak mı? Bazen iki yuvarlak bir deliğe bir kare peg uygun çalışıyor gibi olabilir karıştırma. Nasıl iyi bir maç sağlarım?

Kesinlikle herhangi bir ev planları tamamlamadan önce – – Bir şey satın almadan önce sizin potansiyel özelliği tüm yönlerini tanıyın. Fiziksel, çevresel ve estetik faktörler, yanı sıra yerel kodları hatırla, kendi sitesine göre bir ev tasarımı üzerinde derin bir etkisi olabilir.

Site Çalışması

Yerde zaman harcayın. Bir pusula, kamera, not defteri, milimetrik kağıt, ve mezura ile, ne inşa şekil yardım hassas verilerin yanı sıra kişisel gösterim kaydeder.

Fiziksel özelliklerini inceleyin. Sitenin genel boyutları ve topografik özellikleri unutmayın. Örneğin, yakın bir göl, bir nehir veya okyanus? Böyle bir su birikintisi gibi yapı için uygun herhangi bir kısmı, var mı? Sınıf, eğim veya hem de pusula yönünü kontrol edin. Toprak yapısı Eğitim: İster kum oluşur mu? Clay? Rocks? Tüm bu faktörler kazı, taşıma kapasitesi ve vakıf türü etkileyecektir. Özelliği herhangi bir çöp açıksa da öğrenmek.

Çevresel faktörler dikkate alınız. Tipik sıcaklık, aşırı sıcaklık, bulutluluk, nem ve esintiler açısından iklim düşünün. Yapısı havalandırma ve güneş yararları optimize etmek güneye bakan yamacında odaklı olabilir mi? Bir taşkın ovasında özellik mi? Bina kodları katta ortalama yüksek su seviyesinden kadar 12 ila 10 metre olmasını gerektirebilir.

Yasal gereklilikleri araştırın. Sizin mimar yardımı ile, mülkiyet hatları bina yüksekliği, boyut, malzeme ve uzaklıkla ilgili imar yasaları kontrol. Eğer tarihi bir alanda inşa ediyorsanız, evin dış ilişkin düzenlemeler oldukça geniş olabilir.

Sizin estetik arzularını analiz edin. Ve sen bilmiyorsun, bu – size windows üzerinden görmek istiyorum görünümleri seçin. Sonra evin görmenizi komşuları, misafirler ve görmek geçenler istediğini düşünmek.

Sizin mimar ile – yerel düzenlemelere dahil – sitenin ihtiyaçlarınız için yeterince büyük ve size çok özelliklerinin tümünü incelemek, bunu istesin gelecekteki genişleme ağırlayacak emin olduktan sonra Sitesi ve House Blend. Bu düşünceden yola tutulması, oluşturmak istediğiniz evin site ile doğal uyum için tasarlanmış nasıl analiz için aşağıdaki ipuçlarını kullanın.

Varolan konturları ile çalışın. Daha doğrusu mücadele etmeye çalışıyor dışında herhangi bir doğal eğim veya tıkanma yararlanın. Bu şekilde dışarı blast göre, örneğin, temel içine büyük bir kaya dahil etmek için daha az pahalı ve daha kolay olabilir. Bir kayalık yamaç yaratıcı tasarımı ile aşılabilir ve hatta hit maksimize veya minimize etmek için düz bir arazi daha iyi olabilir.

Mevcut bitki örtüsü birleştirin. Ağaçlar ve dikimleri evinizin yerleştirmek nasıl ve yerleşik bir kez nasıl görüneceği üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Ormanda bir ev inşa meydan okuma, örneğin, tamamen ağaçlar, karakter ve güzelliği ile peyzaj endows çok eleman silmeden karşılanabilir. Meralar, ancak, eviniz için bir tasarım seçerken çok özgürlük verir boş bir barut gibi.

Bölgeye uygun stil ve malzeme seçin. Çeşitli mimari stilleri farklı çalışır. Örneğin Great Plains gibi maruz rüzgarlı bölgelerde, evlerin bodrum ayarlanmış zemin, düşük olma eğilimindedir, ve ekili ağaç sonları ile korunmaktadır. Örneğin, Southwest kiremit çatılar – Ayrıca yerli yapı malzemeleri kullanmayı deneyin. Tabii ki, teknolojinin ülkenin herhangi bir yerinde, malzemelerin herhangi bir sayı ile, bu mümkün olan her evi tarzında inşa etmek için yaptı. Ancak ekonomik yanı sıra fonksiyonel ve estetik nedenlerle, bu ortamda bir işaret almak akıllıca değil.

Benzer Yazılar

1 Ekim 2017 Yeni İmar Yönetmeliği Emsal Hesabı

1 Ekim 2017 Yeni İmar Yönetmeliği Emsal Hesab...

Yeni İmar Yönetmeliği Emsal Hesabı 5 Soru 5 Yanıt 1 Ekim 2017 tarihi itibari ile Yeni İmar Yönetmeliği resmi olarak uygulamaya geçirilecek. Yeni yönetmeliğin uygulamaya geçirilmesi ile beraber yapılacak olan emsal hesaplamaları da değişecek. Peki, yeni imar yönetmeliğine göre emsal hesaplaması nasıl yapılacak? 1. Emsal Nedir? Katlar Alanı Kat Sayısı kelimelerinin ilk harflerinden oluşan bir […]

Depreme Karşı Dayanıklı, Hızlı Kurulum ve Uzun Ömürlü Hafif Çelik Villaların Mimarı: SerVilla

Depreme Karşı Dayanıklı, Hızlı Kurulum ve Uzu...

SerVilla Anahtar Teslim Villa, detayları tam olarak geliştirilmiş ve ürün kullanım sorunlarına yönelik projeler sunmaktadır. Her türlü bölge ve coğrafya koşulunda çok iyi performans gösterebilmektedir. SerVilla Anahtar Teslim Villa, kendi evini yaptırmak isteyen bireyler, bölgesel müteahhitler, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, inşaat ve işbirliği türü ortaklıklar için mükemmel bir çözümdür. SerVilla Anahtar Teslim Villa, “konsept” projelerin yanı […]

120 Ay Taksitle Anahtar Teslim Villa

120 Ay Taksitle Anahtar Teslim Villa

Hayalinizdeki Hafif Çelik Ev SerVilla’da Hazır! 42 Yıllık Yağmahan İnşaat Güvencesi ile Dilediğiniz Tarzda Hazır ÇELİK Ev. Türkiye’nin Her Yerinde Dört Mevsim Anahtar Teslim ve Hızlı Kurulum! Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin. Siz de hayalinizdeki yapıyı ev villayı mimarlarımız ile birebir tasarlamak ve hayalinizi yaşamak için ofisimize davetlisiniz www.e-villaproje.com 120 Ay Taksitle Anahtar Teslim […]